اپلیکیشن استقلال را دانلود کنید.

فریبا: اشتباهات داوری قهرمانی را از استقلال گرفت

فریبا: اشتباهات داوری قهرمانی را از استقلال گرفت

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۱۲:۱۳ - ۲۲، اردیبهشت، ۱۳۹۸

پیشکسوت باشگاه استقلال می گوید که اشتباهات داوری در فصل جاری مانع از نتیجه گیری استقلال شده است.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، بهتاش فریبا پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره دیدار با نفت آبادان گفت: ما تعدادی از بازیکنان را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشتیم. فرشید باقری، فرشید اسماعیلی، اللهیار صیادمنش و چند بازیکن دیگر در ترکیب ما حضور نداشتند و عدم حضور آنها کاملا تاثیر گذار است. منشا نیز به تازگی برگشته بود و خوشحالم که به روح الله باقری اعتماد شد. با حضور او استقلال متفاوت بازی کرد و توانست چند موقعیت بزند. استقلال یک گل درست زد و اما گل تیم را نگرفتند. حریف نیز یکی دو موقعیت داشت که حسینی آن را به خوبی مهار کرد.
وی ادامه داد: اگر یک گل می زدیم، داستان فرق می کرد و شانس برای قهرمانی افزایش پیدا می کرد اما گل سالم ما را داور ندید. به غیر از این مسابقه بازی پدیده نیز گل سالم ما را نگرفتند، برابر ذوب آهن در هفته دوم گل سالم ما را نگرفتند و تعداد زیادی از اشتباهات که در هفته های اخیر رخ داد و اگر نیمی از اشتباهات داوری برگردد، استقلال قهرمان لیگ است. متاسفانه باید بگویم داوران قهرمانی را از استقلال گرفتند.
عضو کمیته فنی باشگاه استقلال در ادامه بیان کرد: من هیچ زمان درباره داوری در هیچ مقطعی صحبت نکردم. در زمان بازیگری و مربی گری همیشه احترام گذاشتم و گفتم در فوتبالی که پول بی حساب و کتاب رد و بدل می شود، سهم داوران صفر است. داوران انگیزه ندارند که خود را به روز بکنند و باید خرج زندگی خود را در بیاورند. جامعه داوری مظلوم است و گرفتاری دارد و لطمه آن را بیشتر از همه استقلال دید و البته قطعا تیم های دیگری نیز ضرر کردند. اگر امتیاز های ما را می دادند شرایط جدول به این شکل نبود.
فریبا در ادامه درباره عدم استفاده از تکنولوژی در داوری ایران بیان کرد: اگر VAR در فوتبال ما حضور داشت، شرایط این چنین نبود. بازی های زیادی در فوتبال دنیا وجود دارد که نقش این تکنولوژی را دیدید. فدراسیون باید این ابزار را بیاورد. تا چه زمانی باید فوتبال ما جهان سومی باشد؟ تکنولوژی به ورزش کمک می کند و حق فوتبال ما است که این ابزار را داشته باشد. باید این مسائل سخت افزاری آماده شود و با وجود این ابزار حق کسی ضایع نمی شود و فوتبال نیز زیر سوال نمی رود.

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟