اپلیکیشن استقلال را دانلود کنید.

حسن زاده: داوران جرات قبول اشتباهاتشان را ندارند

حسن زاده: داوران جرات قبول اشتباهاتشان را ندارند

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۱۴:۱۴ - ۲۲، اردیبهشت، ۱۳۹۸

پیشکسوت باشگاه استقلال می گوید دوران سرنوشت لیگ هجدهم را تغییر دادند.

رضا حسن زاده پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه گفت: استقلال نمایش خوبی به ویژه در نیمه دوم داشت. استقلال بازی را اندکی با استرس آغاز کرد زیرا می خواست برنده باشد و این موضوع روی روند کار گروهی تاثیر داشت. تیم تغییراتی نیز داشت و با گذشت زمان بهتر شدیم. در بین دو نیمه با صحبت های کادرفنی و دیگر نتایج شرایط تغییر کرد و بازیکنان هجومی تر بازی کردند و شرایط بهتر شد.

وی ادامه داد: قائدی در نیمه دوم به مراتب بهتر بازی کرد و اکثر پاس ها رو به جلو بود و کارهای ترکیبی به خوبی انجام شد و به نتیجه نیز رسیدیم و توپ به تیرک خورد و دروازه بان حریف چند مهار داشت. گل سالم نیز به ثمر رسید اما داور به اشتباه اوت گرفت. تیم در نیمه دوم تیم جنگندگی بالایی داشت و روحیه خوبی در تیم دیدیم.

حسن زاده در ادامه درباره اشتباهات داوری اضافه کرد: نمی دانم چرا اشتباهات همیشه به این شکل است و باید به ضرر استقلال باشد؟ سرنوشت لیگ را داوران رقم زدند. چه کسی الان جوابگو است؟ مطمئنا کمیته داوران علیه داوران حرف نمی زند اما همه مشاهده می کنند که چه خبر است. کل فدراسیون 100 نفر است و می گوید توپ اوت شده اما 20 میلیون نفر دیدند که اوت نشده است.

پیشکسوت استقلال در ادامه اضافه کرد: اشتباهات داوری همیشه در مسابقات وجود دارد و از var استفاده می کنند تا اشتباهات کنترل شود اما در فوتبال ما این اتفاق رخ نمی دهد. داور پشت دروازه از یک متری بر توپ و قائدی اشراف دارد و اوت را نمی بیند اما داور از 40 متری اوت را دیده است. این برای داوری ما بد است و فوتبال ما با این قضاوت ها خراب می شود. او با انتقاد از چینش داوران تصریح کرد: مگر نمی گویند بازی ها حساس است و باید داور قوی قضاوت کند پس چرا از داوران برتر لیگ استفاده نشده است. متاسفانه کار از کار گذشته است اما برای یک مربی جوان مانند مجیدی حیف است. این برد برای استقلال خیلی مهم بود و می توانست استقلال را به قهرمانی امیدوار کند و شانس تیم را بالا ببرد.

وی در پایان صحبت های خود خاطر نشان کرد: متاسفانه داوران ما جرات ندارند اشتباه را قبول کنند و خیلی راحت می گویند توپ اوت شده و همه چیز را به مسخره گرفته اند و جوابشان تنها همین است. فوتبال ایران با هواداران زنده است و وقتی هواداران نیایند، مانند کشورهای دیگر می شویم که هوادار ندارد. با این روند مسابقات ما نیز هواداران را از دست می دهیم و آنها دلسرد می شوند و جذابیت فوتبال ما کم خواهد شد. واقعا نمی دانم چه چیزی می شود گفت. وقتی اشتباهات زیاد می شود، انگیزه ها کم می شود و دیگران مسابقات را رها می کنند و در دراز مدت اتفاقات بدی رخ خواهد داد.

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟

دیدگاه‌های ارزشمند شما

ابراهیم بهرامی

ازنظرمن همین الان تیم موردنظرشون قهرمان کنند اسوده خاطر بنشینند.خدا مردم دنیا می دانند که گول استقلال گول پاکی بود نمی دانم چرامردودش کردند

رضا کارگر yarman000@yahoo.com

باسلام: احتراما اقای حسن زاده ودیگران پیشکسوت . عرض معذرت خودمن ازشما استقلالی ترهستم خودم دیدم که توپ رفت خارج زمین .کارکمک داور وداور درست بود. خود من یکزمانی درتیم تاج مشهد بازی میکردم. با تشکر

داود حیدری

معملولا پا برای ضربه زدن کمی ازتوپ فاصله میگیرد تاضربه بزند شما سایه پاراببینید مشخص میشود توپ دقیقا درزمین است داورگفته توپ ازبیرون امد مرغ پخته خنده اش میگیردتوپی که بسمت طول میرفت چونه درعرض بیرون رفته شجاعت داشته باش بگو اشتباه کردم چرابهانه های بیخودی بدترازداور کسانی هستند که مثلا ازهم حمایت میکنند این داوران ایا دفاع ناحق عذاب وجدان برای شما ندارد؟ نتیجه بازی جای خود نتیجه تلاش یکسال جوانان را که سرماوگرما زحمت کشیدن مردم علاقمند که امید به قهرمانی راگرفتید شاید قراربوده همه تیم های بالا برنده نداشته باشد انوقت مهم نیست این تیم هم مثل بقیه مامیگیم بگو به شعور مردم توهین نکن این توپ اوت نبود....

Alikarimishahmarvand

یاحق