اپلیکیشن استقلال را دانلود کنید.

توضیح باشگاه استقلال در رابطه با مصاحبه مظلومی

توضیح باشگاه استقلال در رابطه با مصاحبه مظلومی

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۰۵:۰۰ - ۱۷، مهر، ۱۳۹۴
باشگاه استقلال هرگونه  مصاحبه ای را از سوی پرویز مظلومی در عصر پنجشنبه تکذیب کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، عصر پنجشنبه چند خبرگزاری و رسانه ورزشی اقدام به انتشار مصاحبه ای از سوی پرویز مظلومی سرمربی استقلال نمودند و این درحالی بود که پرویز مظلومی به هیچ وجه در تمرین عصر پنجشنبه استقلال مصاحبه ای را با هیچ رسانه ورزشی ای نداشت و به همین دلیل باشگاه استقلال از کلیه رسانه ها و خبرگزاری های محترم درخواست می کند در زدن اینگونه اخبار دقت بیشتری داشته باشند و از زدن اخباری به این شکل خودداری کنند.

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟

دیدگاه‌های ارزشمند شما

ساشا نصیری-admin@kalkalforum.ir

بی انصافیه بگیم قالب جدید بد شده ، خوب شده و میتونه بهتر ازینم باشه ، سایت رقیب و کلا وب سایت رسمی باشگاهارو ببینین یکم جامع تر و کامل تر ، جدا از شکل ظاهر هوادار میخواد سریعتر از خبرگزاریا دیگه از طریق اخبار باشگاه عکس و فیلم کلیپ و... مطلع بشه.یکم بیشتر رو همین قالب باید کار بشه. خیلی بخش ها میشه اضافه کرد. برای باشگاهی مثه استقلال زبان انگلیسی هم واجه ... ی چند نفر مسئول کنید سایت همیشه بروز باشه

پشتیبان سایت
دوست عزیز با ارج نهادن از اینکه نظر خودتون را اعلام کردید باید اعلام کنم باشگاه استقلال و به ویژه واحد روابط عمومی برای فعالیت سایت رسمی باشگاه استقلال در سال جاری برنامه کامل و دقیقی مد نظر دارد که تغییر قالب کنونی اولین گام آن بوده است. در قالب جدید سعی شده است با اضافه کردن بخشهایی از جمله تقویم استقلالی که به شکل پوستر طراحی شده است، استقلال در دیگر رسانه ها، استقلال در شبکه های اجتماعی، استقلالی ها در اینستاگرام، نظر سنجی و ... برای مخاطبین سایت فضای مطلوبی ایجاد شود تا هوادار استقلال با حضور در این صفحه تمامی نیازهای خود را برطرف شده ببیند. منتظر پیشنهادات شما برای بهبود سایت هستیم.
مسعود تاجیک-

خواهشا رنگ آبی رو آبی تر کنید کلیپ و عکس تمرین رو هر روز بزارین

خشایار-

با سلام.فرمت جدیدسایت قابل قبوله.فقط ما هوادارا انتظار داریم به روزتر باشیدواخبار جدید باشگاه از همه سایتها زودتر تو وب سایت رسمی باشگاه درج بشه و اخبار بیشتری از باشگاه محبوبمون داشته باشیم.