اپلیکیشن استقلال را دانلود کنید.

نصرتی: حضور استراماچونی به فوتبال ایران کمک می‌کند

نصرتی: حضور استراماچونی به فوتبال ایران کمک می‌کند

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۲۱:۴۳ - ۱۷، شهریور، ۱۳۹۸

سرمربی گل ریحان می‌گوید حضور استراماچونی می‌تواند به فوتبال ایران کمک کند.

محمد نصرتی در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه استقلال، درباره مصاف تیمش برابر استقلال گفت: بازی خوبی را شاهد بودیم. در نیمه اول بیشتر از بازیکنانی که کمتر فرصت بازی پیدا می‌کنند استفاده کردیم و در نیمه دوم از بازیکنان با تجربه ترمان بهره بردیم. ما هفته بعد بازی داریم و نیاز داشتیم در شرایط مسابقه قرار داشته باشیم. از باشگاه استقلال بابت دعوت به این بازی تشکر می‌کنم. بازی تاکتیکی و خوبی را شاهد بودیم و هر دو تیم به دنبال ارائه یک بازی خوب بودند. البته داوری مطلوب نبود و فکر می‌کنم می‌توانست پنالتی‌های دیگری هم بازی داشته باشد.

وی درباره ارزیابیش از استقلال هم گفت: از مسئولان استقلال بابت آوردن استراماچونی به ایران تشکر می‌کنم. حضور امثال او به فوتبال ایران کمک می‌کنند تا در رده ملی و باشگاهی پیشرفت کنیم. استقلال هم امروز خوب بود و نمایش خوبی داشت.

سرمربی گل ریحان درباره صحبت‌هایش با استراماچونی پیش از شروع این مسابقه هم گفت: ابتدا به استراماچونی خوش آمد گفتم و آرزو کردم که در ایران روزهای خوبی را پشت سر بگذارد و از ایران لذت ببرد. به او گفتم کار در ایران سخت است. یک خاطره هم از بازی با تیم رم ایتالیا که قبل از جام جهانی 2006 برایش تعریف کردم چون استراماچونی کارش را در این باشگاه استارت زده بود. در کل برخورد گرم و دوستانه‌ای باهم داشتیم.

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟