اپلیکیشن استقلال را دانلود کنید.

نظری جویباری: در تلاش برای حل مشکل کرار هستیم/ درباره بازیکنان مظلومی تصمیم می‌گیرد

نظری جویباری: در تلاش برای حل مشکل کرار هستیم/ درباره بازیکنان مظلومی تصمیم می‌گیرد

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۰۲:۴۴ - ۲۱، مهر، ۱۳۹۴
معان باشگاه استقلال گفت که سرمربی این تیم تصمیم می‌گیرد چه بازیکنی از جمع آبی‌پوشان جدا شود و چه بازیکنی به این تیم بپیوندد.

علی نظری جویباری در گفت وگو با سایت رسمی باشگاه استقلال،‌ درباره وضعیت مسکن کرار گفت: ما پیگیری لام را انجام می‌دهیم ولی متاسفانه مشکلاتی برای ما ایجاد شده و منتظریم تا هرچه سریعتر مشکل مسکن کرار را هم حل کنیم.
وی درپاسخ به این سوال که آیا صحت دارد که شهباززاده در آستانه جدایی از استقلال است، بیان کرد: درباره جدایی هر بازیکنی چه شهباززاده باشد چه هر بازیکن دیگر، آقای مظلومی تصمیم گیرنده است و ایشان باید نظر خود را اعلام کنند.
معاون ورزشی باشگاه استقلال درپاسخ به این سوال که آیا صحت دارد که شهباززاده بر اساس قراردادش می‌تواند هروقت خواست از تیم جدا شود، گفت: در قرارداد این بازیکن آمده که در صورت دریافت پیشنهاد خارجی تا پیش از نیم فصل، ابتدا باید سرمربی استقلال موافقت کند و سپس این بازیکن با پرداخت یک مبلغ مشخص می‌تواند از استقلال جدا شود. به همین دلیل بازهم باید بگویم که تصمیم گیرنده درباره این بازیکن و سایر بازیکنان آقای مظلومی است.
او در پایان و درپاسخ به این سوال که نظرش راجع به برنامه ریزی لیگ چیست، گفت: اینکه ملی‌پوشان به تیم‌هایشان دیر بر می‌گردند به ضرر تیم‌هایی است که تعداد زیادی ملی‌پوش دارند و به سود تیم‌هایی است که ملی‌پوشی ندارند. این مسئله به ما آسیب می‌زند و امیدواریم برای آن راه حلی پیدا شود.

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟

دیدگاه‌های ارزشمند شما

عبدالرسول بهشتی-accountrasoul@yahoo.com

بازیکنانی مثل شهباز زاده عالی اند به جای اینکه اینقدر کرار کرار کنیم باید بفکر کسانی مثل شهباز زاده باشیم