اپلیکیشن استقلال را دانلود کنید.

مجیدی: احساسم می گفت که در بازی با استقلال خوزستان گل خواهم زد

مجیدی: احساسم می گفت که در بازی با استقلال خوزستان گل خواهم زد

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۰۳:۳۹ - ۱۶، فروردین، ۱۳۹۵
مدافع آبی پوشان می گوید تمام تلاش مجموعه استقلال این است که امتیازات از دست رفته را در بازی های پیش روی جبران کنند.

میثم مجیدی در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه استقلال درباره دیدار روز یکشنبه این تیم برابر استقلال خوزستان گفت: معتقدم بازی بسیار خوبی برابر استقلال خوزستان انجام دادیم و تماشاگران از نحوه بازی  دو تیم ارائه کردند راضی بودند. متاسفانه نتوانستیم در این دیدار هر سه امتیاز را کسب کنیم اما تلاش می کنیم تا در بازی های پیش رو این امتیازات را جبران کنیم. بعد از تعطیلات لیگ طبیعی بود که مقداری افت بدنی داشته باشیم اما دیدید که تنها از یک شوت راه دور دروازه ما باز شد. هر چند معتقد هستم که داور در این دیدار یک پنالتی ما را نیز اعلام نکرد اما در نهایت باید بگویم تلاش همه ما این است تا این امتیاز از دست رفته را جبران کنیم.

او در ادامه با مثبت دانستن شرایط استقلال در جدول لیگ ادامه داد: نباید به فاصله با تیم های دیگر فکر کنیم زیرا قبل از دربی یک دیدار با سپاهان داریم و پرسپولیس نیز باید به مصاف ملوان برود که هر دو بازی بسیار سخت است. فکر می کنم امسال یکی از بهترین دربی ها اتفاق می افتد زیرا دو تیم در جدول رقابت نزدیکی دارند و بازی خوبی از دو تیم شاهد خواهیم بود.

مدافع گلزن استقلال درباره تجربه گلزنی برابر تیم سابقش تصریح کرد: قبل از شروع بازی حس می کردم در این بازی گلزنی خواهم کرد و خانواده ام نیز این موضوع را به من می گفتند   زیرا در طی فصل به تیم های خوزستانی گل زده بودم. قسمت این بود که در این دیدار هم به یک تیم خوزستانی گل بزنم و جا دارد از آقای بختیاری و ویسی که در سالهای گذشته برای من زحمت کشیده اند نیز تشکر کنم.

وی با بیان این نکته که سپاهان همواره تیمی بزرگی است، درباره نبرد آتی استقلالی ها اظهار کرد: هر چند سپاهان در فصل جاری افت کرده است اما سپاهان است و بازی سختی برابر این تیم خواهیم داشت. سپاهان تیم بزرگی است اما در این مسابقه برای سه امتیاز به میدان خواهیم رفت و تنها هدف ما کسب پیروزی خواهد بود. امیدوارم هواداران در این دیدار سخت ما را تنها نگذارند زیرا با حمایت آنها می توانیم هر سه امتیاز دیدار روز یکشنبه را به دست آوریم.

مجیدی در پایان در توضیح شادی پس از گل به استقلال خوزستان گفت: روزبه بازیکن بسیار خوب و زحمتکش استقلال است و امسال نیز بازی های بسیار خوبی برای ما انجام داده بود که متاسفانه به دلیل مصدومیت اکنون در کنار ما حضور ندارد. تمام بازیکنان قرار گذاشته بودیم تا بعد از گلزنی، گل را به روزبه تقدیم کنیم و این شادی گل را انجام دهیم.

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟

دیدگاه‌های ارزشمند شما

علی یوسفی-aliyb44420@gmail.com

در وهله نخست باید برای بازی دیروز به بازیکنان خسته نباشید گفت یک مشکلی که در بازی دیروز ودر کل فصل در بازی استقلال مشاهده میشه در صورت بازی کردن ارش یا مهدی مومنی در پست وینگر تیم در ان سمت عملان فلج میشه بدلیل اینکه اگر خصوصیات یک وینگر مانند حمل توپ عبور یک به یک ها پاس تحت فشار و یا حرکت به عرذ یا عمق برای فذا سازی برای مدافع هافبکهاو یا بازی خوانی وقطع توپ وقدرت هوازی وسرعت وتمام کنندگی ...بگیرم در بیشتر این موارد زیر استانداردند برای سه گزینه جلو بهتره از خسرو و جابر و عادل شیحی استفاده شه در صورت بازی کردن عادل در سمت چپ و خسرو در راست چند فایده برای تیم داره اول تیمها برایدمهار این دو نیروهاشون در دو طرف تقسیم میکنند که مموجب میشه عمق هم باز بشه در غیاب جابر هم اگر از فرشید در دو تای عقب استفاده بشه بهتره از نور افکن یا شعبانلو یا رمذانی بهجای جابر استفاده شه