اپلیکیشن استقلال را دانلود کنید.

جلسه افشارزاده با معاونین و پرسنل باشگاه استقلال

جلسه افشارزاده با معاونین و پرسنل باشگاه استقلال

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۰۰:۳۹ - ۱۷، فروردین، ۱۳۹۵
ظهر روز سه شنبه جلسه میان پرسنل و مدیران باشگاه استقلال به مناسبت سال نو برگزار شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، ظهر روز سه شنبه با حضور بهرام افشارزاده جلسه ای میان مدیران، معاونین و پرسنل باشگاه استقلال در ساختمان این باشگاه برگزار شد. در این جلسه افشارزاده ضمن تبریک سال نو به اعضای ساختمان اداری باشگاه درباره اهداف و دیگر مسائل گوناگون باشگاه استقلال صحبت کرد و در پایان ضمن حمایت از کادرفنی و بازیکنان تیم خواستار همدلی در ساختمان باشگاه برای موفقیت هر چه بیشتر تیم استقلال شد.
پس از افشارزاده، آتشی مدیرداخلی باشگاه استقلال نیز برای دقایقی با پرسنل صحبت کرد و درباره هدف گذاری ها و مسائل گوناگون صحبت کرد.
در پایان جلسه کارمندان و معاونین باشگاه به رسم یادگار در ابتدای سال جدید عکس دسته جمعی انداختند:


برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟

دیدگاه‌های ارزشمند شما

بوشهری-

سلام جناب افشارزاده.ی خواهش دارم خدمدتان.این فصل روبپایان است هرچه هست میگذردخداکنه این همه زحمت هم ازناحیه مدیریت .هم ازناحیه کادرسرپرستی مربیان بازیکنان الل خصوص هواداران که واقعاخوب همایت کردن باجام بپایان برسه وگرنه سرشکستگی بزرگی برای ماهواداران میباشه .ولی خواهشم اینست که ازهمین الان دنبال دوتامربی تمرین دهنده وبدن سازخارجی اگاه به فوتبال روزدنیاباشین تادرکنارمظلومی برای فصل جدیدهدایت تیمودست بگیرن ازشواهد پیداست که مظلومی رفتنی نیست شایدم منطقی هم باشدماندنش درغیراین صورت هیچ امیدی برای فصل جدیدنیس اگرنتیجه دلخواهواداردرپایان پیش نیاد