اپلیکیشن استقلال را دانلود کنید.

فریبا: استقلال شخصیت قهرمانی دارد/ زمان انتقام و انتقاد نیست

فریبا: استقلال شخصیت قهرمانی دارد/ زمان انتقام و انتقاد نیست

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۰۱:۲۸ - ۱۷، فروردین، ۱۳۹۵
پیشکسوت باشگاه استقلال می گوید که انگیزه در میان بازیکنان استقلال موج می زند و این تیم شخصیت قهرمانی دارد.

بهتاش فریبا در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه استقلال، درباره بازی روز یکشنبه استقلال برابر استقلال خوزستان گفت: این بازی بدون شک بهترین بازی استقلال از نظر تاکتیکی در فصل جاری بوده است. در لیگ ما تیمهایی مانند گسترش فولاد، ذوب آهن و نفت هستند که فوتبال را خوب و زیبا بازی می کنند اما این بازی بدون شک یکی از بهترین بازی های لیگ بود. تیم مظلومی تیم جوانی است که پوست انداخته است و در طی فصل هر چند در نتیجه گیری موفق بود، اما نسبت به بازی های این تیم انتقاد وجود داشت که در این بازی استقلال با نمایش زیبای خود نشان داد که می تواند فوتبال زیبا نیز بازی کند.

وی ادامه داد: استقلال در این فصل شخصیت قهرمانی دارد. انگیزه در این تیم موج می زند و باید گفت که جوانان مظلومی به خوبی در این تیم جا افتاده اند و استقلال بازی به بازی بهتر شده است.

پیشکسوت باشگاه استقلال با تاکید بر این نکته استقلال در حال پیشرفت است، بیان کرد: باید توجه کرد که استقلال در این دیدار چهار بازیکن اصلی خود را در اختیار نداشت اما جوانها به خوبی انجام وظیفه کردند و نمره قبولی گرفتند. فوتبال بازی جوانها است و تیم ملی ما نیز این روزها با جوانهایش در حال درخشش است.

فریبا ضمن بیان این نکته که وسواس مظلومی در انتخاب هافبک میانی، منجر به انتخاب بازیکن موثری مانند شیحی شده است، تصریح کرد: شیحی جز معدود بازیکنهای خوب خارجی فوتبال ما است که اهل فن او را تایید می کنند. بازیکن میانی استقلال بسیار باهوش است و به خوبی در سیستم استقلال نقش ایفا می کند که این موضوع نشان می دهد وسواس مظلومی در انتخاب او موثر واقع شده است. البته پئیچ نیز در این بازی بسیار تلاش کرد اما با توجه به اینکه مدتها در زمین مسابقه بازی نکرده است، نمره قبولی نگرفت.

مربی پیشین باشگاه استقلال درباره بازگشت حیدری به ترکیب استقلال تصریح کرد: خسرو برگشت خوبی به میادین داشت و بازیم موثری از خود به نمایش گذاشت. پاس گل او یک پاس استثنایی بود که نشان از هوش و تجربه بالای او دارد و در فوتبال ما هر بازیکنی نمی تواند از این سبک پاس ارسال کند. در بازی های باقی مانده مظلومی می تواند بر تجربه و هوش خسرو حساب ویژه ای باز کند.

فریبا در پایان با اعلام این موضوع که اکنون زمان انتقاد و انقام نیست، گفت: همه پیشکسوتان در این مرحله از فصل باید به خاطر نام استقلال از این تیم حمایت کنند. استقلال بازی های سختی پیش روی دارد و پیشکسوتان و هواداران باید با حمایت از استقلال به موفقیت تیم کمک کنند. البته بازی های سخت استقلال در تهران است که در این میان حضور هواداران در ورزشگاه می تواند بسیار کارساز شود.

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟

دیدگاه‌های ارزشمند شما

بوشهری-

سلام خدمت اقابهتاش فریباعزیزدوسداشتنی.اقابهتاش شایدحرفای ماهواداران خریداری نداشته باشه ولی ازشماخواهش دارم.برای فصل جدید.یکی کادرمربیگری بایدتغیرکنه تمرین دهنده بدن سازحتماازافرادی اگاه به فوتبال روزدنیا خارجی باشن چون بیشترین صدمه تیم ازناحیه بدن سازی دیده چندمسدوم اونم درروزهای سخت واقعاریشه یابی شود.دورگذشته مربیگری پرویزهم همین قدرمسدوم داشتیم الان میبینی..دوم.برای تقویت تیم ازجوانان امیدچه درامیدباشگا چه امیدباشگاهای دیگرکه موردتاییداقای سامره وروانخواه که اشنایی دارن وعاشق استقلال هسن جذب کنن چنتای هم بازیکن ازدل لیگ بگیرن

محمدرضا- wwww.monmmd

محمدرضا-محمدرضا

سلام خدمت جناب اقای فربیا ما همه استقلالی خاک زیر پای شما هستیم قربان استقلال واقعا بهترین تیم ایران ونه تهنا ایران واسیا بلکه بهترین تیم کل جهان هستی هست هیچ وقت کلمه ی چهار تارو عشقه فراموش نمیشه به امید قهرمانی جام مال ماست دوست دار استقلال محمدرضا اکبریان.

هوادار-ali@yahoo.com

باسلام خدمت تمامی استقلالیهای عزیز-واقعابرای تیم بزرگی مثل استقلال بااین همه افتخارضعف بزرگی که هست این که مسولان باشگاه استقلال ازلحاظ رسانه ای مخصوصا دربرنامه های مختلف تلویزیونی که این همه بیننده دارد ضعیف ظاهرمی شونددرحالی که تیم رقیب که اصلا نصف استقلال هم افتخارنداره این قدر دربرنامه های مختلف سروصدامی کنه واین باعث میشه بچه ها وقشرجوان کمترجذب استقلال بشوندواین برای آینده استقلال خطرناکه.-لطفا بابرخی مجری ها ی پررو که علنا دربرنامه های مختلف ازتیم رقیب حمایت می کنند وحرص میلیون هاطرفداراستقلال رادرمیارن هرطوری میتونید برخوردکنیدحتی بازیکنای استقلال که درتلویزیون میرن تا می تونن بایداینگونه مجری هاراضایع کنن.

عبدالرسول بهشتی-accountrasoul@yahoo.com

باید بادرایت هرکار تو تیم انجاتم بشه هرکس با عشق به خدمت استقلال بیاد رابطه ها نباید جای ضوابط را بگیره البته تو عمل بنظر سخته-وگرنه خود مسئولین بهتر از ما میدونن شایدم ما توقع زیادی داریم چون ما همیشه به فکر ی تیم همچی تموم و رویایی بودیم که بنظر میاد ی حرف و ی خواسته ای است که با وجود هیچکس درست نمیشه ..........

هوادار دلسوز-

سلام. آقای مظلومی عزیز تقریبا همه ی هواداران استقلال میدانند کیفیت شعبانلو یا رمضانی از خرسندنیا و مومنی بهتره. خواهشا به حرف هوادار گوش کنید و به خرسندنیا و.مومنی بازی ندهید. همچنین آقای مظلومی در صورت عدم نتیجه گیری جوانگرایی را بهانه نکنید. چون شما همیشه انصاری،مومنی،خرسندنیا، میثم مجیدی و حنیف عمران زاده را به جوانان ترجیح میدهید.(ممنون که چاپ کردید.)

حس-

همه جوره داریم بدشانسی میاریم... بازیها و امتیازات دیگه نزدیک به هم و فشرده شدند از این ببعد امتیاز از دست بدهیم صدرجدول رو ازمون میگیرن و خیلی بد میشه................ اما اگه بازیهای آیندمون که خیلی خیلی سخت هستند را برنده بشیم قهرمانی توی مشت خودمون میمونه

Blue Boy: -

به عنوان یک هوادار سوالی دارم:چرا بازی ماقبل آخردربی استقلال همیشه با یک روز تاخیر نسبت به پرسپولیس برگزار میشود و زمان تمرین دربی ما یک روز کمتر از رقیب است؟ همیشه این روال برای استقلال تکرار میشود.چرا؟؟؟؟