اپلیکیشن استقلال را دانلود کنید.

درخواست افشارزاده از شورای تامین و سازمان لیگ پیش از بازی با سایپا

درخواست افشارزاده از شورای  تامین و سازمان لیگ پیش از بازی با سایپا

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۰۵:۰۸ - ۰۷، اردیبهشت، ۱۳۹۵
سرپرست استقلال درخواست خود مبنی بر برگزاری دیدار تیمش با سایپا در ورزشگاه تختی را به منظور دارا بودن شرایط مناسب امنیتی خواستار شد.

بهرام افشارزاده در گفتگو با سایت رسمی باشگاه استقلال، با بیان اینکه باید در هفته های پیش روی توجه و نظارت بیشتری بر بازی های لیگ برتر باشد، گفت : به هفته های پایانی لیگ برتر رسیده ایم و همه تیم ها شرایط حساسی را سپری می کنند. رقابت در این هفته ها بسیار فشرده و نزدیک به هم است و اگر در انتخاب ورزشگاه های میزبان دقت نشود حوادث غم انگیز و تاسف آور دوباره تکرار می شود. وی در پایان افزود: از شورای تامین امنیت می خواهیم تا در خصوص ورزشگاه برگزار کننده دیدار استقلال و سایپا بهترین تصمیم گیری را کند و درخواست ما نیز سازمان لیگ این است که نسبت به این موضوع انعطاف بیشتری داشته باشد چرا که بحث امنیت در دیدارهای حساس لیگ برتر بر همه چیز اولویت دارد. به این ترتیب ما خواهان برگزاری بازی با نظارت هرچه بهتر شورای تامین و سازمان لیگ در مصاف با سایپا هستیم.

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟

دیدگاه‌های ارزشمند شما

benyamin66666-www.

arshia-

چرا بازی سایپا با پرسپولیس در آزادی برگزار شده اما استقلال باید در تختی بازی کند؟ مسئولان سایپا خصوصا جلالی چه جوابی دارد؟ غیر این است که فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ میخواهند هر طوری شده پرسپولیس قهرمان بشه؟ چرا تبعیض؟جناب جلالی و مسئولان سایپا: شما که دم از عدالت میزنید این است عدالت؟ بعنوان میزبان حق دارید ورزشگاه اختصاصی خودتان میزبانی کنید اما چرا بازی با پرسپولیس را به جای تختی درخواست بازی در آزادی را داده اید اما با استقلال در تختی؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! جهت اطلا ع شما و مسئولان سایپا متن آن را برای شما اینجا نوشتم: پیرو درخواست تیم سایپای تهران و موافقت مسئولان ورزشگاه آزادی و سازمان لیگ ، دیدار تیمهای سایپا - پرسپولیس در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد. به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ، طبق اعلام کمیته مسابقات سازمان لیگ، دیدارسایپا وپرسپولیس در هفته بیست و یکم لیگ برتر در تاریخ پنجشنبه 29 بهمن 94 ساعت 16 در ورزشگاه آزادی برگزار می شود. پیشتر ورزشگاه تختی ورزشگاه دیدار فوق معرفی شده بود. اقای جلالی لطفا جواب قانع کننده بدهید.

سعید تا ابد تاجی از مشهد-

داش علی منصور پنج شنبه ببینیم چه میکنی.امیدمون اول به خدا بعد به تفکرات تو هستش.ته دلم میگه داش علی با تیم خوبش امتیاز میگیرن.همه تاجیا بگن آمین.....

سید-

سلام: لطفا از صدا و سیما بخواهید که بازی استقلال رو از شبکه دو یا ورزش پخش کنند چون پخش همزمان بازی پرسپولیس نفت و استقلال سایپا با عنایت به اینکه دستندرکاران شبکه سه طرفدار تیم رقیب هستند بی انصافی کرده و با علام حساسیت دیدار تیم رقیب زمان بیشتری به آنها اختصاص داده و روی اعصاب هستند.

عبدالرسول بهشتی-accountrasoul@yahoo.com

دلیل تبعیض صداو سیما چیه که بازی پرسپولیس رو از شبکه 3نشان میده و بازی استقلال رو از .....و با تاخیر طرفدارای استقلال از سرفرار گله دارن و خواهان پاسخ دقیق و قاطع هستن عذر و بهانه اصلا مورد قبول طرفداران اصیل استقلال نیست اصلا

آرش shoemrang@gmail.com-

سلام لطف کنید پیشنهاد بدید که پخش زنده بازی استقلال از یک شیکه دیگر پخش بشه! چون با توجه به سوابق بازی های همزمان قبلی، با عنایت مسئولان شبکه سه وقت بیشتری به پخش بازی تیم رقیب اختصاص داده میشه! این رو ما در ادوار گذشته حتی در شرایطی که بازی های استقلال حساسیت بیشتری داشتند، شاهد بودیم!!! این بار که قطعاً بهانه های بیشتری دارند! قطعاً شبکه ورزش و یا حتی شبکه دوم سیما این امکانات و توانایی رو دارند! خواهش میکنم این موضوع رو پیگیری کنید! این درخواست خیلی از استقلالیهاست!

SS-M.B80332@YAHOO.COM

اگه ذره ای به نام استقلال علاقه و اعتقادداری مطالب رو اجازه انتشار بدید اقای افشارزاده عزیز، ازحضورتون چند سوال دارم 1-اوایل لیگ که داوری ها که تو چند مورد کوچک داوری ها بضرر پرس پولیس بوده ، شما بعنوان مدیرعامل استقلال جهت دفاع از حق اون تیم از داوری ها شکوه کردید ولی در نیم فصل دوم که ورق کاملا به سود اون تیم و بضرر استقلال شده کوچکترین اعتراضی نکردی چرا؟؟؟؟ 2- تو چهارتا دربی آخر ، چهارتا پنالتی استقلال سوخته ... شما بعنوان مدیرتیم کوچکترین اعتراضی کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لا اقل بعد دربی رفت و برگشت سال گذشته و نادیدن دو پنالتی استقلال ، برای بازیهای امسال یک هشدار و یا درخواست داور خارجی میدادید،،؟؟؟؟ 3- دلیل جدایی اقای جویباری چه بود؟؟؟ و چرا جانشین ایشان در نیم فصل دو م ناموفق بوده است؟؟ 4- بعد از جدایی کرار و ریوالدو و قول هیات مدیره مبنی بر جایگزینی نفرات نامبرده، چرا حرکتی صورت نگرفت اصلا چرا پول کرار پرداخت نشد که بخواد چدابشه؟؟ 5- دلیل واگذاری ورزشگاه شهید کاظمی که ابتدا به استقلال واگذار شده، به باشگاه رقیب چه بود؟؟؟؟ 6- حضور افراد علاقمند به باشگاه رقیب ، در کادر مدیریتی استقلال چیست؟؟؟؟

SS-M.B80332@YAHOO.COM

پیام دادخواهانه مرو اگه چاپ نمیکنی ، لااقل اینقدر شهامت داشته باش و بگوش اون کارمند سازمان برسون

رضا-

باسلام خدمت مدیرعامل زحمتکش استقلال محبوبم آقای افشارزاده از شما خواهش میکنیم حنیف باتعصب رابه تیم برگردان