اپلیکیشن استقلال را دانلود کنید.

دین محمدی: بهانه داوری برای تیم بازنده همیشه وجود دارد/ چشم بازیکنان به سکوها است

دین محمدی: بهانه داوری برای تیم بازنده همیشه وجود دارد/ چشم بازیکنان به سکوها است

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۰۳:۵۹ - ۱۱، اردیبهشت، ۱۳۹۵
مربی تیم فوتبال استقلال می گوید که تیم بازنده همیشه در فوتبال بهانه داوری دارد اما استقلال بدون توجه به این صحبتها به مسیر خود ادامه می دهد.

سیروس دین محمدی در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه استقلال درباره شرایط آبی پوشان پس از دیدار با سایپا گفت: اینکه توانستیم بعد از نتیجه تلخ در دربی با دو پیروزی دل هواداران را شاد کنیم بسیار اتفاقی خوبی است اما هنوز هیچ اتفاقی نیفتاده است و ما باید بدون در نظر گرفتن حضور در فینال حذفی تنها به دیدار برابر تراکتورسازی و صبا توجه کنیم. وی افزود: تراکتور تیم پرمهره ای است و باید برای پیروزی برابر این تیم نود دقیقه جنگنده و دونده در میدان ظاهر شویم. روز سختی برابر تراکتورسازی در انتظار استقلال است اما با کنار گذاشتن حاشیه ها و بدون توجه به حضور تراکتور در مسابقات آسیایی به مصاف این تیم خواهیم رفت. مربی تیم فوتبال استقلال با بیان این نکته که سرنوشت آبی پوشان در دست خودشان است، تصریح کرد: ما باید بازی به بازی جلو برویم و با آرام نگه داشتن فضای تیم به دنبال کسب پیروزی باشیم. اگر استرس به تیم ما منتقل شود کار برای بازیکنان سخت خواهد شد و حفظ آرامش در کنار نگاه حرفه ای می تواند برگ برنده ما باشد. دین محمدی ضمن انتقاد از هجمه علیه داوران اظهار کرد: این صحبتها همیشه مطرح بوده است و حرف جدیدی نیست. در بازی دربی نیز حداقل یک پنالتی ما گم شد که اگر داور آن پنالتی را اعلام می کرد، مطمئنا نتیجه دیگری رقم می خورد. البته اشتباهات داوری علیه استقلال در هفته های اخیر کم نبوده است اما ما اعتراضی نکردیم. همیشه بهانه داوری برای تیم های بازنده در فوتبال وجود دارد اما استقلال توجهی به این صحبتهای نخواهد داشت. او در ادامه درباره حضور پر رنگ جوانان در ترکیب استقلال تصریح کرد: بازیکنانی مانند کریمی، شعبانلو و نور افکن که پایه های استقلال حضور داشته اند، نشان از سرمایه گذاری موفق باشگاه هستند و ما در کنار اینها بازیکنانی مانند اسماعیلی، برزای و ... را نیز داریم. خدا را شکر می کنم که مظلومی به این جوانها بها می دهد و اعتقاد دارم که استقلال با تکیه بر جوانی این بازیکنان توانسته دوندگی خود را بالا ببرد و در نتیجه گیری موفق عمل کند. مربی تیم فوتبال استقلال با پر اهمیت دانستن حضور هواداران در دیدار برابر تراکتورسازی، بیان کرد: همه تیم ما چشمشان به سکوها است و جوانان استقلال از حضور تماشاگران انگیزه می گیرند. اما هواداران نیز باید این موضوع را بدانند که فوتبال 90 دقیقه است و مانند دیدار با سایپا با دریافت یک گل نباید از استقلال نا امید شوند. دین محمدی در پایان ضمن تشکر از نقش پر رنگ بزرگترهای استقلال در نتیجه گیری این تیم، گفت: زمانی که فرشید اسماعیلی در کنار بازیکنی مانند ابراهیمی بازی می کند یا جوانان ما در خط دفاع مانند نورافکن و حاج محمدی بازیکنی مانند رحمتی را در کنار خود می بینند از آنها عزت و اعتماد به نفس می گیرند. من نیز در زمانی که در استقلال حضور داشتم سعی می کردم به نیکبخت که در آن زمان جوان و 18 ساله بود روحیه بدهم و حالا نیز می بینیم که شهباززاده به برزای در خط حمله استقلال کمک می کند. این یک دلی در استقلال تیم ما را به سمت جلو می برد. کادرفنی و بازیکنان بزرگ و جوان استقلال بسیار همدل هستند و توانستیم با این حس رفاقت روحیه تیمی را بالا ببریم.

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟

دیدگاه‌های ارزشمند شما

رضا-

صد درصد چشم همه به سکو هاست حتی این لنگیا فک میکنن فقط خودشون میتونن استادیوم رو پر کنند....من از مشهد میام به عشق اس اس ولی اگه نتونم بیام حتمأ از امام رضا می خوام که سه امتیاز بگیریم

جهنم آزادی
سلام چرا همه هزینه های 3090برای پرسپولیس هست؟چرا با این همه پول که هواداران به شما میدن فقط برای پرسپولیس موزائیک طراحی میکنید؟ فکر نکنم هزینه خرید 80هزار تا برگه آبی رنگ برای طراحی موزاییک خیلی زیاد باشه. آقایون 3090 خواهشا برای بازی تراکتور این طرح رو پیاده کنید لطفا
کیان .......خواسته یه آبی از همه هواداراااااااای آبی-

لنگیا چی فک کردن با خودشون از الان بیشتر بلیط های بازی پرس.... و راه آهن خریدن واقعا فک کردن می خوان جشن قهرمانی بگیرن...هه..... ولی من میخوام اینبار داداشای گلم که استادیوم رو آبی کنن و از الان بلیط بخرن دیگهههههههه واقعا چشم و امید بازیکنا حمایت ماست.........به امیییییییید برد؟؟؟؟؟!!!!!!!

کیان .......خواسته یه آبی از همه هواداراااااااای آبی-

لنگیا چی فک کردن با خودشون از الان بیشتر بلیط های بازی پرس.... و راه آهن خریدن واقعا فک کردن می خوان جشن قهرمانی بگیرن...هه..... ولی من میخوام اینبار داداشای گلم که استادیوم رو آبی کنن و از الان بلیط بخرن دیگهههههههه واقعا چشم و امید بازیکنا حمایت ماست.........به امیییییییید برد؟؟؟؟؟!!!!!!!

رامین جمی-

شمارو بخدا حنیف رو تو ترکیب نزارید. فقط بدرد نشون دادن انگشت و کری میخوره.پرو عالی اسماعیلی بی نظیر نورافکن بچه شیر .سید عقاب دوست داشتنی.بقیه هم پرتلاش و جنگنده .مظلومی بی ادعا و مظلوم .

صادق قراقیه-mehrabanan_nemimirand@yahoo.com

گزیده ای از ناداوری هایی که به ضرر استقلال و به نفع پرسپولیس بوده است:فقط بخش کوچکی از ناداوری هاست 1_ استقلال ۳ – ۳ راه آهن: گل سالم حاج محمدی آفساید گرفته شد پنالتی روی برهانی گرفته نشد پنالتی گرفته شده برای راه آهن بیرون از محوطه جریمه رخ داد (دو امتیاز) ۲- تراکتور ۰ – ۱ پرسپولیس: پنالتی برای پرسپولیس روی دایو طارمی و پنالتی گرفته نشده در دقیقه نود برای تراکتور، داور محسن ترکی (حداقل دو امتیاز) ۳- پدیده ۱ – ۱ استقلال: پنالتی دقیقه ۶ روی جابر انصاری طبق کارشناسی غیاثی گرفته نشد (۲ امتیاز) ۴-دربی رفت: در صحنه گل پرسپولیس بنگستون در حالیکه توپ در جریان بازی بود پای رحمتی را لگد کرد ضمنا یک دقیقه قبل خطا روی جابر انصاری پشت محوطه پرسپولیس گرفته نشد که میتوانست برای اتلاف وقت باقیمانده کافی باشد ( دو امتیازعلیه استقلال و یک امتیاز هدیه محسن ترکی به پرسپولیس) ۵-پرسپولیس ۱ -۰ استقلال اهواز: پنالتی برای استقلال اهواز اعلام نشد (دو امتیاز) ۶-پدیده ۲ – ۲ پرسپولیس: گل تساوی دقیقه آخر رضاییان روی ضربه ایستگاهی اعلام شده توسط کرمانشاهی بدست آمد که اصلا خطا نبود (یک امتیاز) ۷-تراکتور ۰ – ۰ استقلال: بنا به کارشناسی غیاثی دو پنالتی در دقایق ۸۸ و ۸۹ توسط محسن قهرمانی که میخواست در روز خداحافظی اش بازی مساوی تمام شود گرفته نشد (دو امتیاز) ۸- ملوان ۲ – ۲ استقلال: طبق کارشناسی نصیرزاده پنالتی اعلام شده توسط محسن ترکی برای ملوان اشتباه بود (دو امتیاز) ۹-پرسپولیس ۲-۲ سپاهان: بنا به کارشناسی نود گل دوم پرسپولیس آفساید بود و پنالتی روی خلعتبری گرفته نشد (یک امتیاز). ۱۰-پرسپولیس ۱-۰ فولاد: طبق کارشناسی رفعتی و مظفری، پنالتی و اخراج دقیقه ۲۰ لوبانوف روی فشنگچی خطا باز هم توسط ترکی! گرفته نشد (حداقل دو امتیاز) ۱۱-نفت ۱ -۰ استقلال : دو هند پنالتی برای استقلال توسط اکبریان گرفته نشد و فخرالدینی نباید اخراج میشد و مبعلی که باید اخراج میشد و نشد (سه امتیاز) ۱۲-سایپا ۱-۱ پرسپولیس : هند پنالتی محمد انصاری داخل محوطه جریمه توسط زرگر اعلام نشد (یک امتیاز) ۱۳- پرسپولیس ۱-۱ تراکتور: اخراج صد در صد بنگر به خاطر خطای شدید روی ایرانپوریان توسط حقوردی نادیده گرفته شد (یک امتیاز) ۱۴- استقلال ۰-۰ پدیده: ضربه سر دقیقه ۴۷ محسن کریمی پس از عبور از خط دروازه توسط روشنگر بیرون کشیده شد و گل سالم استقلال اعلام نشد( دو امتیاز) ۱۵- استقلال خوزستان 1-1استقلال: بنا به کارشناسی نوید مظفری پنالتی دقیقه ۴۷ روی پروپیچ گرفته نشد و در صحنه گل تساوی نیز در مرکز زمین، خوزستانی ها روی پروپچیچ مرتکب خطا شدند که داور از این خطا هم چشم پوشی کرد تا همین توپ وارد دروازه استقلال شود ( دو امتیاز) ۱۶-ملوان ۱-۲پرسپولیس: کمال کامیابی نیا که حداقل سه بار باید توسط کرمانشاهی از زمین اخراج میشد گل برتری پرسپولیس را به ثمر رساند بنگستون طبق کارشناسی ممبینی در نود باید اخراج میشد (حداقل دو امتیاز) ۱۷-دربی برگشت و باز هم شاهکاری از محسن ترکی: دو پنالتی روی برهانی و صحنه هند روی ضربه جابر انصاری در حالیکه بازی یک بر صفر بود اعلام نشد پنالتی اعلامی برای پرسپولیس اشتباه بود و بنگر باید اخراج میشد (حداقل دو امتیاز هدیه به پرسپولیس و یک امتیاز کسر از استقلال

احمد-

درود به همه ی استقلالیها . آقا اگر واسه کسی مقدور هست ، یکی این پیغام منو به کادر فنی برسونه . به نظر من استقلال در مقابل تراکتور ، هنگام حمله از سیستم 2-3-1-4 باید بازی کنه . با یک هافبک دفاعی که امید ابراهیمی هستش . اینطوری مشکل کمبود هافبک دفاعی حل میشه به شرطی که 3 هافبک تهاجمی ، جاگیری مناسبی واسه دریافت پاس داشته باشن. یعنی طوری جاگیری کنن که بشه بهشون پاس داد و یکی از دو مهاجم ، نقش هافبک کمکی بازی کنه و مامور انتقال توپ از هافبک ، به مهاجم دوم باشه . و موقع دفاع ، با سیستم 1-4-1-4 بازی کنه . طوری که 4 هافبک پشت مهاجم ، به صورت خطی دفاع کنن و روی مدافع صاحب توپ حریف ، فقط تک مهاجم پرس کنه . اینطوری به طور اتوماتیک ، بختیار رحمانی و سروش رفیعی محو میشن و یا کاراییشون به حداقل میرسه . سبکی که رئال مادرید ، در بازی با منچستر سیتی انجام داد و در نیمه دوم کاملا موفق بود . با تراکتورسازی اگه اینجوری بازی کنیم هم در حمله میتونیم موفق باشیم هم در دفاع . به شرطی که کادر فنی بشنون نظرات هواداران رو .

محسن-

هوادارن استقلال لطفا حمایت الان باید حمایت کرد از نام بزرگ استقلال هر جایی هستی 2 تا بازی مونده اگر هواداری باید بیای مهم ترین بازی بازی تراکتور هستش اگر نیومدی استقلالی نیستی و پشت تیمت رو خالی کردی هوادار باید در شادی و غم باشه نه هر وقت برد است

علی -ali.kashanifard@yahoo.com

120هزار تا بیاید رنگ لنگ پریده از ترس میلرزند بچه شیرها چشمشون به سکو هاست من خودم مرخصی گرفتم شوما آبی دلان هم بگیرید به عشق مکتب ناصر خان یا علی مدد.