اپلیکیشن استقلال را دانلود کنید.

مظلومی: نمی گذارم بازیکنان را غرور بگیرد

مظلومی: نمی گذارم بازیکنان را غرور بگیرد

آخرین اخبار باشگاه استقلال

تاریخ انتشار : ۰۷:۰۳ - ۰۴، آبان، ۱۳۹۴
سرمربی استقلال می گوید نمی گذارد تا غرور ناشی از پیروزی برابر سپاهان به تیمش لطمه بزند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، پرویز مظلومی بعد از پیروزی سه گله تیمش برابر سپاهان درباره مسائل مختلفی صحبت کرد. مغرور شدن بازیکنان؟ فکر می کنم امروز بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم، تیم سپاهان هم خوب بود و موقعیت های زیادی داشت و توپ را در اختیار داشت ولی ما با دفاع خوب مانع از ایجاد موقعیت خوب توسط آنها شدیم. ابتدا باید به بازیکنان خسته نباشید بگویم، چرا که فوتبالی حساب شده و کاملا منطقی را به نمایش گذاشتند ولی مطمئن باشید نمی گذاریم بازیکنان بعد از این برد غرور کاذب پیدا کنند، البته فاصله زمانی تا بازی دربی برای ما کم هست ولی در این فاصله هم از لحاظ روانی و هم از نظر بدنی سعی می کنیم روی بازیکنان کار کنیم. بازی درگیرانه مقابل سپاهان؟ من قبل از بازی هم به بازیکنان گفتم، سپاهان رقیب ماست و باید با تمام وجود به میدان برویم و درگیرانه بازی کنیم وگرنه هم این بازی را از دست می دهیم، هم دربی را و خدا را شکر بچه ها با تمام وجود بازی کردند که به آنها تبریک می گویم. مشکل کنونی تیم سپاهان؟ تیم آقای فرکی تیم پرمهره و خیلی خوبی است و مطمئن باشید از وضعیت کنونی خارج می شود و با گذشت زمان و حمایت هواداران، سپاهان باز هم پر قدرت ظاهر خواهد شد. وضعیت حیدری؟ مشکل خاصی نداریم و امروز هم می توانستیم به خسرو بازی دهیم ولی ریسک نکردیم تا این بازیکن را مصدوم نکنیم و قطعا روز جمعه با تمام قوا به میدان خواهیم رفت. ما به بازیکنان جوان خود اعتقاد داریم، در این فصل انصاری مهره ثابت ما بوده و به محسن کریمی و بهنام برزای هم بارها میدان داده ایم؛ ضمن اینکه فرشید اسماعیلی هم مصدوم بود و بعد از برطرف شدن مصدومیتش ما به او از ابتدا بازی دادیم. کرار؟ جاسم کرار حاشیه خاصی ندارد و در تمرینات ما حضور دارد، او هنوز به آمادگی کامل نرسیده و با صلاحدید ما قطعا از او در آینده استفاده خواهیم کرد.

برچسب ها:
استقلال
فوتبال ایران
لیگ فوتبال
جام خلیج فارس
باشگاه استقلال

آیا دیدگاهی درباره‌ی این خبر دارید؟

دیدگاه‌های ارزشمند شما

استقلال قهرمان -

امروز استقلال خیلی خوب بود امیدوارم با پرسپولیس هم به این خوبی بازی کنیم. خودم فکر نمی کردم بتونیم سه تا گل به سپاهان بزنیم. از همه بازیکنان استقلال و کادر فنی تشکر میکنم به امید برد پرسپولیس.

استقلال سرور -

به همه بازیکنان استقلال و کادر فنی خسته نباشید عرض میکنم. مرسی از بازی خوب و منطقی. اگه با پرسپولیس همین جوری بازی کنید دیگه همه چی تمومید .استقلال تاج سر لیگ شده.

فرزانه عاشق کاپیتان فرهاد -

ممنونم برای بازی خوبتون . بچه شیر های استقلال دمتان گرم وخسته نباشی دوستتون دارم

ابراهیم-ebrahiim.gilan@gmail.com

اس اس لنگ سوراخ کن

علی-ali.ota285@yahoo.com

باسلام. واقعا خیلی وقت بود چنین بازی خوبی از استقلال ندیده بودم. دمتون گرم بچه ها. بعدشم این بهنام برزای خیلی بازیکن خوبیه بازی با سیاه جامگانم که آقای مظلومی 20 دقیقه بهش فرصت داد خیلی خوب بود ولی نمیدونم چرا خیلی کم بهش میدون میدن واقعا از خیلیا بهتره. البته امروز همه خوب بودن.

حسن-

به این جوانان با غیرت و پرتلاشی که امروز بازی کردند خسته نباشید میگم و دمشون گرم . برای دربی هم اسماعیلی رو بزاره وینگر باشه و برزای پیستون راست باشه و خسرو اگه آماده بود دفاع راست با نفوذ و سانترهای قشنگش ان شاءالله امسال پرگل میبریم. دربی نباید با ترس دلهره بازی کنی . بنظرم امیدابراهیمی هم پشت محوطه حریف باید شوت بزنه

رامین-

بچه دست تک تکون درد نکنه خصوصا انصاری که به نظر من میتونه یه فرهاد مجیدی دیگه واسه تیممون باشه