برگزاری جلسه رییس دیوان محاسبات کشور با سرپرست باشگاه استقلال
3816
13 مهر 1399

برگزاری جلسه رییس دیوان محاسبات کشور با سرپرست باشگاه استقلال

سرپرست مدیرعاملی استقلال با رئیس دیوان محاسبات دیدار کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، مهدی رسول‌پناه در  جلسه با دکتر مهرداد بذرپاش ، رییس دیوان محاسبات کشور، همراه با حسین خبیری از معاونان باشگاه حضور پیدا کرد و از استقلال هم مهندس احمد مددی سرپرست جدید این باشگاه در نشست شرکت داشت. سرپرست باشگاه استقلال، رییس هیئت مدیره و سرپرست باشگاه پرسپولیس، پس از تبریک انتصاب بذرپاش به عنوان رییس جدید دیوان محاسبات کشور، توجه و نظارت ویژه این دیوان در حوزه فوتبال را امری لازم و راهگشا برای عبور از مشکلات دانست.

در جریان هم‌فکری و تبادل نظر صورت گرفته در این جلسه، ضمن تاکید بر نقش نظارتی دیوان محاسبات در راستای اجرای قانون و حفظ سرمایه‌های دو باشگاه، مقرر گردید با توجه به تنگنا‌هایی که وجود دارد و باعث ایجاد اختلال در انجام امور و در نتیجه اتلاف سرمایه‌های مادی و معنوی در ورزش، فوتبال و به ویژه این دو باشگاه دولتی می‌شود، با نظر متخصصین امر، راهکار‌های منطبق بر چارچوب‌های قانونی، برای رفع موانع و تسهیل در انجام امور و چابکی بیشتر برای اجرای برنامه‌ها و اقدام‌های لازم اندیشیده شود و از طریق وزارت ورزش و جوانان در ورزش، فوتبال و این دو باشگاه به کار گرفته شود.

بر این اساس قرار شد؛ کمیته‌ای از معاونین و مشاوران دیوان محاسبات کشور نسبت به ارایه راهکار‌های قانونی برای باشگاه‌های ورزشی، فوتبالی و به خصوص پرسپولیس و استقلال اقدام کنند. در جریان این جلسه مهرداد بذرپاش اعلام کرد دیوان محاسبات از هیچ کمکی برای توسعه و بهره وری تمامی باشگاه‌ها در چارچوب و ضوابط قانونی دریغ نمی‌کند و هدف این است که برای اجرای قانون، انجام بهتر امور، افزایش بهره‌وری و حفظ سرمایه‌های عمومی کشور، یار و یاور مدیران و سازمان‌ها باشند. وی همچنین با تبریک موفقیت‌های پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا، آن را موفقیتی برای ورزش و فوتبال ایران و همچنین برای جوانان و متخصصان ایرانی دانست.

رییس دیوان محاسبات کشور ضمن ابراز خرسندی از صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا ابراز امیدواری کرد نماینده فوتبال ایران در فینال رقابت‌های لیگ قهرمانان نیز به پیروزی و قهرمانی دست پیدا کند و این توفیق برای ورزش و فوتبال کشور در دوره‌های بعد با صعود تعداد بیشتری از نمایندگان ایران به مراحل بالاتر، افزون شود.