گزیده صحبت‌های محمود فکری در برنامه ورزش و مردم
393
18 مهر 1399

گزیده صحبت‌های محمود فکری در برنامه ورزش و مردم

سرمربی استقلال درباره مسائل مختلفی صحبت کرد.

گزیده صحبت‌های محمود فکری سرمربی استقلال در برنامه ورزش و مردم به شرح زیر است:

▫️من از روز اولی که به نساجی رفتم، خود مدیران نساجی به من گفتند اگر قرار شد روزی به استقلال بروی، کمکت می‌کنیم. 

▫️بعد از منتفی شدن حضور استراماچونی و نوری در استقلال، مدیران این باشگاه با من تماس گرفتند. با اولین تماس، موضوع را با مدیران نساجی مطرح کردم و آن‌ها گفتند به تو برای رفتن به استقلال کمک می‌کنیم. 

▫️وقتی کار من با استقلال در آستانه نهایی شدن بود، مدیران نساجی گفتند استقلالی‌ها با ما تماس نداشتند. در ادامه آقای حجت نظری تلفنی و در ادامه حضوری با مدیران نساجی جلسه برگزار کردند. مدیران نساجی گفتند که پول رضایت نامه می‌خواهند و مدیران استقلال گفتند چنین توانایی مالی ندارند. در ادامه فضایی شکل گرفت که از سمتم استعفا دادم. 

▫️پیش خودم گفتم اگر مربی استقلال هم نشوم، در خانه می‌نشینم چون صداقتی ندیدم. دوست داشتم استقلال به نساجی پولی بدهد ولی دیدم که استقلال پولی ندارد. از طرفی علی امیری در هتل اسپیناس به سعادتمند مدیرعامل قبلی استقلال گفته بود اگر فکری مد نظرتان است، با او قرارداد ببندید و مشکلی نیست. متاسفانه حرف آقایان عوض شد. 

▫️شاید احساس کردند از این طریق پولی را بدست آورند. اگر از روز اول به من می‌گفتند تمرکزت روی نساجی باشد تا پایان قراردادت، من سمت استقلال برای مذاکره نمی‌رفتم. در بحث قرارداد هم صداقت نداشتند. نظری جویباری می‌گفت قلعه‌نویی هم بدون خواندن قرارداد، امضا می‌کرد. البته این شاید کار اشتباهی باشد ولی من به دوستان اطمینان داشتم. بعدا در بازی با استقلال، در سازمان لیگ یک نسخه از قراردادم را دیدم.

▫️دیروز قرارداد و آدرس خانه و تلفنم را پخش کردند. کار این آقایان اصلا اخلاقی نبود. من هرکجا باشم با تمام وجودم کار می‌کنم. احساس کنم جایی به من دروغ می‌گویند، نمی‌توانم به کار ادامه دهم.

▫️من تاوان رفاقت و اعتمادم را می‌دهم. اگر لازم باشد خانه خودم را می‌فروشم. 

▫️باشگاه نساجی ظاهرا با برخی همکاران ما به توافقاتی رسیده‌ است. آقای مرفاوی، دین‌محمدی و برهانی به ما اضافه می‌شوند. یک مربی دروازه‌بان هم جذب می‌کنیم. احتمال زیاد سعید عزیزیان را به تیممان اضافه می‌کنیم. 

▫️لیست استقلال چند جای خالی دارد و تلاش می‌کنیم نفراتی را جذب کنیم. 

▫️لازم است از پیشکسوتان و هواداران خوبمان رخصت بگیرم. کار در تیم بزرگی مثل استقلال سخت است ولی اگر با همه وجود کنار هم کار کنیم، کار سختی وجود ندارد و می‌توانیم آنچه مدنظرمان هست را رقم بزنیم.