بازی درون تیمی استقلالی‌ها برنده نداشت
2842
24 مهر 1399

بازی درون تیمی استقلالی‌ها برنده نداشت

مصاف درون تیمی استقلالی‌ها با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، با نظر محمود فکری بازیکنان استقلال امروز در مصافی درون تیمی و در قالب دو تیم زرد و آبی و در دو نیمه 35 دقیقه‌ای به میدان رفتند.

ترکیب تیم الف: علیرضا انصاری، سالار هراتی، سیاوش یزدانی، محمد دانشگر، میلاد زکی‌پور، فرشید باقری، مسعود ریگی، آرش رضاوند، احمد موسوی، محمد عابدی و ارسلان مطهری.

ترکیب تیم ب: سید حسین حسینی، آرش داجلیری، محمدحسین مردامند، شاهین طاهرخانی، متین کریم‌زاده، داریوش شجاعیان، مهدی مهدی‌پور، امیرحسین خدامرادی، بابک مرادی، فردین رابط و سجاد آقایی.

در 15 دقیقه نخست از بازی، دو تیم به جز چند ضربه ایستگاهی موفق به تهدید جدی دروازه یکدیگر نشدند.

شوت داریوش شجاعیان در دقیقه 23 به شکلی خطرناک از کنار دروازه تیم الف راهی اوت شد.

در دقیقه 25 یک ضربه پنالتی به سود تیم الف اعلام شد ولی ضربه مطهری را حسینی در اختیار خود گرفت تا بازی کماکان بدون گل دنبال شود.

با پایان یافتن نیمه نخست بازی که 35 دقیقه بود، بازیکنان به استراحتی کوتاه پرداختند و بعد از صحبت‌های محمود فکری نیمه دوم آغاز شد.

در این نیمه زکریا مرادی به جای فردین رابط در تیم ب وارد زمین شد و امیرحسین کارگر هم به جای سالار هراتی برای تیم الف وارد زمین شد.

گل برای تیم زرد در دقیقه 11 نیمه دوم توسط سجاد آقایی، این بازیکن بعد از فرار به داخل محوطه جریمه تیم آبی، در موقعیتی تک به تک با دروازه‌بان قرار گرفت و موفق شد تیمش را پیش بیاندازد.

از دقیقه 12 نیمه دوم حسین پورحمیدی به جای انصاری برای تیم آبی درون دروازه قرار گرفت.

فرصت خوب برای تیم آبی (الف) در دقیقه 20 ولی شوت فرشید باقری به شکلی خطرناک از کنار دروازه به اوت رفت.

اعلام یک ضربه پنالتی در دقیقه 28 نیمه دوم به سود تیم آبی که این ضربه را فرشید باقری به گل تبدیل کرد تا حساب کار یک بر یک شود و در نهایت بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید.