نامجومطلق: هیچ بازیکنی حق ندارد از الان به دربی فکر کند
1294
24 مرداد 1399

نامجومطلق: هیچ بازیکنی حق ندارد از الان به دربی فکر کند

مربی استقلال می‌گوید تمرکز تیمش روی بازی با پیکان است.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، گزیده صحبت‌های مجید نامجومطلق در نشست خبری قبل از مصاف با پیکان به شرح زیر است:

- ان‌شاءالله بعد از بازی‌ها آقای مجیدی با یک مصاحبه مفصل در خدمت رسانه‌ها است.


- گول شرایط و جایگاه پیکان در جدول را نمی‌خوریم و به دنبال قطعی کردن کسب سهمیه آسیا هستیم. ما بازی به بازی برنامه‌ریزی می‌کنیم و تمام فکر و ذکرمان بازی با پیکان است تا سهمیه آسیا را کسب کنیم.


- بیشترین دغدغه ما غیبت هواداران است و اگر آنها در ورزشگاه بودند می‌توانستیم با شور و نشاط خاصی مقابل آنها بازی کنیم. امیدوارم مشکل کرونا هر چه زودتر حل شود و هر چه زودتر شاهد حضور تماشاگران در ورزشگاه باشیم.


- دیاباته، مطهری و اسماعیلی در تمرین روز گذشته ما حضور داشتند، البته ما اسماعیلی و مطهری را فردا قطعا در اختیار نداریم. شیخ خیلی اصرار دارد که در بازی فردا بازی کند ولی ما باید به فکر بازی‌های آینده هم باشیم. 


- من از 6 بازی قبل گفتم که همه این بازی‌ها مثل فینال است. تفکر بازیکنان ما بسیار حرفه‌ای است، ما 2 هفته سرنوشت ساز را داریم، قطعا همه هم و غم ما روی مسابقه فردا است و هیچ بازیکنی حق ندارد از الان برای دربی برنامه‌ریزی کند. کادر فنی هم  در تلاش است که بازی فردا را با پیروزی تمام کنیم و بعد از بازی با شاهین بوشهر، برای بازی با پرسپولیس برنامه‌ریزی خواهیم کرد.


- اصول این است که اول ببینیم کدام بازیکنان در  تیم می‌مانند. با توجه به پتانسیل تیم، خیلی نیاز نیست وارد بازار نقل و انتقالات شویم. همانطور که گفتم فکر ما فعلا دو بازی آینده است. قطعا اگر نیاز باشد آقای مجیدی نفرات خود را به باشگاه اعلام می‌کند.فعلا با توجه به توان فنی بازیکنان در وهله اول باید بازیکنان خودمان را حفظ کنیم. الان هم زیاد لازم نیست در مورد این مسائل صحبت کنیم چون 2 بازی در پیش داریم که باید با تمام قوا از این 2 بازی برنده بیرون بیاییم.