در جلسه استقلالی‌ها با های‌وب چه گذشت؟
595
28 آبان 1399

در جلسه استقلالی‌ها با های‌وب چه گذشت؟

روز چهارشنبه جلسه‌ای میان مسئولان استقلال با مدیران های‌وب برگزار شد.

عصر امروز (چهارشنبه) جلسه‌ای با حضور احمد مددی، سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال، سید ایمان میری، مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت های‌وب، پرویز مظلومی سرپرست، محمود فکری سرمربی و وریا غفوری کاپیتان تیم فوتبال استقلال در محل شرکت های وب برگزار شد. 

در این جلسه، احمد مددی ضمن تشکر از مدیریت های‌وب در انجام کامل تعهدات مالی خود، از مدیر عامل، هیات مدیره و مدیران اجرایی این شرکت تقدیر و تشکر نمود. 

در ادامه این نشست، مدیرعامل های‌وب ضمن اعلام ادامه حمایت کامل مجموعه های‌وب از باشگاه استقلال، اعلام آمادگی نمود تا تمامی نیازهای تدارکاتی باشگاه اعم از از زمین تمرین و البسه و موارد دیگر بدون هیچگونه نگرانی از مباحث مالی به بهترین شکل ممکن  با راهبری سرپرست مدیرعاملی باشگاه در اسرع وقت انجام گردد. 

همچنین در ادامه یحیی‌زاده، مشاور اجرایی باشگاه استقلال، گزارشی از روند خرید البسه باشگاه با همکاری شرکت های‌وب ارائه کرد. 

همچنین به پیشنهاد احمد مددی و موافقت مدیرعامل های وب مقرر گردید شرکت های‌وب به ازای هر برد تیم فوتبال استقلال در تمامی مسابقات، مبلغی ویژه را به عنوان پاداش مازاد از تعهدات قراردادی کارگزار با باشگاه به حساب بازیکنان و کادرفنی استقلال واریز نماید که این مهم شامل بازی با مس رفسنجان هم خواهد شد.