مجیدی: خستگی روی کیفیتمان اثر گذاشت
384
07 اردیبهشت 1400

مجیدی: خستگی روی کیفیتمان اثر گذاشت

سرمربی استقلال از نمایش تیمش برابر الاهلی تمجید کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، فرهاد مجیدی در نشست خبری پس از تساوی تیمش برابر الاهلی گفت: بازی بسیار خوبی بود. تیم الاهلی خیلی خوب بازی کرد اما من تحلیل فنی ندارم. صحبت کردن درباره مسائل فنی خنده دار است. چون بازیکنان خسته هستند. ما دوبار با الدحیل در 6 روز بازی کردیم. امروز هم ما و هم الاهلی خسته بودیم. هیچ ایرادی نمی‌توانم از بازیکنانم بگیرم چون با همه توانشان تلاش کردند. در کل به آنچه که هدفمان بود، رسیدیم.

تغییر کیفیت تیم؟
من فکر می‌کنم ما خیلی باهوش بازی کردیم. ولی دلیل اینکه نتوانستیم کیفیت دو بازی اول را ارائه دهیم، خستگی بازیکنانمان بود. هیچ ایرادی نمی‌توانم از بازیکنانمان بگیرم. برای همه تیم‌ها این مشکل هست. امروز هم الدحیل کیفیتش نسبت به بازی‌های قبلی پایین‌تر بود. همانطور که کاپیتان تیممان گفت، ما به دنبال صعود هستیم و حتما آن را به دست می‌آوریم.
با تمرکز کامل و تمام انرژیمان در بازی بعدی شرکت می‌کنیم. 

تغییر در الاهلی؟
الاهلی تغییر نکرده بود. ما خسته بودیم.

نمایش مظاهری؟
دروازه‌بان کارش گرفتن توپ است. ما صدر جدول هستیم و به چیز دیگری فکر نمی‌کنیم.

نمایش هجومی الاهلی؟
من قبل از بازی هم گفته بودم الاهلی تیم بسیار خوبی است. ولی این یک امتیاز بیشتر به درد ما خورد تا الاهلی. آن‌ها خوب بازی کردند و در ابتدا هم این را گفتم. از طرفی بازیکنان ما خیلی خسته بودند.

استقلال باهوش کار کرد؟
صد درصد.

مدیریت فرصت‌های الاهلی؟
ما برای این بازی یک سازماندهی داشتیم. 

الشرطه؟
همه بازی‌ها سخت است. بازی آخر خیلی سخت است ولی ما یک سازماندهی در تیم داریم که چه زمانی بجنگیم و چه زمانی بازی را کنترل کنیم. امروز خسته بودیم و بیشتر بازی را کنترل کردیم.