اطلاعیه باشگاه استقلال در خصوص لکیچ
812
12 اردیبهشت 1400

اطلاعیه باشگاه استقلال در خصوص لکیچ

باشگاه استقلال درباره مطالبات مربی سابق خود اطلاعیه‌ای صادر کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، متاسفانه در بدو ورود تیم استقلال به کشور پس از صعود مقتدرانه از گروه مرگ لیگ قهرمانان آسیا حواشی در مورد باشگاه و پرونده میلیچیچ مربی سابق استقلال ایجاد شده است که لازم است توضیحاتی در این خصوص داده شود:

نامه‌ای که تصویر آن در فضای مجازی آن هم توسط خبرگزاری که در چند وقت اخیر همواره در پی ایجاد حواشی برای این باشگاه بوده است، مربوط به تقریبا یکسال قبل بوده است.

در این خصوص اختلاف حسابی بین باشگاه و‌ رقم ادعایی مربی سابق استقلال وجود داشت که در نهایت با شکایت ایشان به فیفا مبلغی که ایشان ادعا داشتند اندکی تقلیل یافت و رای اولیه به باشگاه اعلام شد. 

باشگاه استقلال نیز طبق قانون در فرصت معین درخواست صدور رای تفصیلی را به فیفا اعلام کرد که بعد از چندماه رای تفصیلی به باشگاه اعلام شد. 

در این بین، اختلاف حسابی بین باشگاه استقلال و وکیل آقای میلیچیچ بوجود آمد که به موجب آن این وکیل از بازپرداخت مبلغ 20.000 یورو اضافه پرداختی که به ایشان انجام شده بود سر باز زدند و باشگاه استقلال نیز به دنبال این است که این مبلغ به عنوان طلب آقای میلیچیچ از طرف وکیل ایشان مورد محاسبه قرار گیرد و پیگیر‌ی‌ها در این خصوص ادامه دارد.